בסייעתא דשמיא

הורים מרוצים

שומעים את הסיפורים שוב ושוב

בכל שבוע חדש הילדים שלי (בני 5 עד 12+) מחכים בקוצר רוח לפרק החדש של סדרת הפונפוניאדה. הסדרה אהובה על כולם!!!!, והם יכולים לשמוע את הפרקים הקודמים שוב ושוב ושוב (גם 5-6 פעמים ביום) וכמובן, נשמח לשמוע מהפונפונים שוב

גם בו השנתיים כבר שר ומדקלם

הסיפורים דולקים אצלינו על בסיס יומי. הילדים שלי כבר מכירים אותם בע"פ ועם כל זאת לא נמאס להם. הם אוהבים במיוחד את הסדרה של ל"ט מלאכות שבת. וגם הבן שלי בן השנתיים יודע לשיר את השיר

כל חבר שמגיע אלינו, מרותק!

אין מילים!! שיניתם לנו את שעות האיכות עם הילדים!! נהנים מכל רגע!! חייבת לספר לכן שכל חבר חברה שמגיע לילדים- כולם כולם כבר מכירים בעל פה את הסיפורים המתוקים! יישר כח!

הבת שלי מקבלת מידי פעם סיפור בתור פרס

ראשית רצינו לומר תודה רבה רבה על הסיפורים עד כה, ביתי (וגם אני 😉 ) נהנתה מהם מאוד מאוד מאוד, ועדיין נהנית ושומעת שוב ושוב! תודה על הטעימות והסיפורים שאתן שולחות, נשמח מאוד שיימשך 🙂 וכן המבצעים והעדכונים! בזכות זה נרשמנו כמנויים, כי ביתי שמעה את הפרק הראשון של הפונפוניאדה נהנתה ביותר ורצתה מאוד מאוד את ההמשך, והיא מקבלת מידי פעם סיפור כפרס כשמגיע לה...

מלא ביראת שמיים ובמסר

רצינו להגיד כמה אנחנו נהנים מהסיפורים. מלא ביראת שמים, במסר, בחויה. הילדים ממש ממש מחכים כל שבוע לסיפורים החדשים..

מחכים בהשתוקקות משבוע לשבוע

תודה רבה על הסיפורים המיוחדים הילדים שלי כל שבוע מחכים בהשתוקקות לכל סיפור..

נכס לכל בית יהודי

הסדרה הזו מדהימה פשוט נכס לכל בית יהודי. יישר כח

מתאימים במיוחד לעבודה על עיבוד שמיעתי

הסיפורים שלכם יפהפיים ומתאימים להם במיוחד לעבודה על עיבוד שמיעתי.

תודה על הלכות שבת והפונפוניאדה

ובהזדמנות זו רצינו להודות על התכנים המרתקים והחינוכיים שהעסיקו את הילדים זמן רב, ובמיוחד על הלכות שבת והפונפוניאדה.

הסיפורים מעשירים את השפה

הסיפורים מעולים! חינוכיים ומעשירים מאד את השפה! האטרקציה של יום שלישי היתה לנחש איזה סיפורים הגיעו... המלצתי מאד לאחותי, (אני חושבת שהיא עשתה מנוי לאחרונה) הגדולה שלי נהנתה מאד מהפונפוניאדה

מברכת את הרגע שהצטרפנו למנויים

מוכרחה להודות על הדבר המקסים הזה. מברכת את הרגע שהצטרפנו למנויים לקבלת התכנים הנפלאים שלכן. עבודתכן ברוכה ושיהיה לכן לזכויות!

הילדים נהנים מכל מילה!

אין לכם מושג איך הילדים (7,5) נהנו מכל מילה, זה הסיפור הראשון שחיכו לו בכל שבוע. כל פעם ניחשו- מענין מה יספרו על המלאכה הבאה. זה היה פשוט מרתק!

ההלכות מועברות בורה מרתקת. זו גאונות!

בהזדמנות זו רציתי להודות על הסיפורים הנפלאים והמרגשים. סדרת השבת היא האהובה על הילדים. (מגיל 3!) בעיני גאוני צורת העברת ההלכות בצורה קולחת מעניינת ובלתי נשכחת. ומחכים גם את המבוגרים... יישר כח!

בכל ערב בשעת ההשכבה מודה לכן מחדש, אין מילים!!

תודה ענקית!!!! הילדים לא מפסיקים לשמוע את הסיפורים, המענינים, המרתקים, ועשירי התוכן שאתן שולחות... בכל ערב בשעת ההשכבה מודה לכן מחדש, אין מילים!!

הכנסתם מודעות להלכות שבת לכולם גם לילדים הקטנים ממש (וגם לי…

וזה הזדמנות לומר תודה על הסיפורים המיוחדים כל שבוע!! הילדים מרותקים אליהם. הסיפורים מלאים בתוכן ובערכים, מועברים בצורה כ"כ יפה וחוויתית ותודה מיוחדת על הסדרה של שבת, זה הכניס מודעות להלכות שבת לכולם גם לילדים הקטנים ממש (וגם לי...)

סיפור עשר המכות, יצירה מדהימה!

רציתי להודות מאד על הסיפורים המושקעים. הסדרה על השבת מתוקה ומחברת אותנו מאד להלכות שבת באופן חוויתי . הסדרה הפונפוניאדה זו ממש יצירה !! נהננו מכל פרק וחיכינו במתח כל שבוע לפרק הבא. נשמח לעוד סדרות מסוג כזה ... מעולם הדמיון... הילדים שומעים את זה שוב ושוב .. דבר נוסף תודה על ארבעת הסיפורים שנתתם להוריד מהאתר עם הקוד קופון בתחילת המלחמה - זה לא מובן מאליו, וזה היהי פשוט הצלה עבור הילדים ועבורנו!! אחד מהסיפורים שהורדנו הוא 10 המכות, וזה פשוט שני חלקים מ ד ה י מ י ם !!! ברמה ממש גבוהה!! תודה , תמשיכו בשליחותכם !!

הבן שלי רוכש מילים חדשות, ושיח רגשי למרות הקושי השפתי שלו

חייבת לומר לכן שאני כ"כ מתפעלת מההפקה הזאת!!! הבן שלי רוכש את השפה לאט... ואין לו סבלנות לשבת לשמוע סיפורים. אבל את דוידוני- הוא שומע בלופ!!!! ומחקה את הקולות! ורוכש המון מילים חדשות ושיח רגשי... אין מילים! עבודה מדהימה! ובמיוחד- הרמה החינוכית והמסרים היהודיים!

אני כאמא… מחכה במתח להמשך:)

אני כאמא כבר במתח על מה יהיה הסיפור הבא בהמשכים... יישר כח ענק!!!

אנו תושבי דרום… תודה על תעסוקה מרגיעה בימי הלחימה

הילדים שלי מאוד אוהבים את הסיפורים וזה מרגיעה אותם מאוד. רק שתדעו אנחנו מנתיבות ואין לנו שום מדיה כדי להעסיק את הילדים והסיפורים שלכם הם התעסוקה הכי גדולה של הילדים שלי,

מכניס המון המון ידע תורני והלכתי וגם כללי

תודות עצומות!!! הסיפורים מדהימים!!!!!!!! רמה של ביצוע ותוכן והסידרה של משפחת שאבעס עולה על כולנה יראת שמים נושבת מבין המילים מרגש!! מכניס המון המון ידע תורני והלכתי וגם כללי אני נהנית אפילו שהילדים הצעירים משתמשים בשמות של הסיפורים = שמות ל"ט מלאכות יישר כח!!!

יום שלישי יום חג

יום שלישי זה יום חג אצלינו. מהגדולה עד הקטן כולם מרותקים!!! תמשיכנה לעשות את מה שאתן עושות כל כך כל כך טוב

גם המבוגרים נהנים להאזין

אנו לקוחות מנויים, מודים לכם על הסיפורים היפים והמוצלחים. כתובים בצורה קולחת ומתאימה בול לילדים, וגם אנו המבוגרים נהנים להאזין......

אני מפנקת את הילדים שלי… באמצעות הסיפורים

אין מילים תודה רבה... הילדים שלי פשוט מתענגים על זה כ"כ...אם אני רוצה לפנק אותם אני קונה להם סיפור מבחינתם זה מתנה שווה!

רגוע אצלינו בהשכבה בזכותכם

תודה רבה על כל דקה של רוגע בהשכבה אצלינו בבית 🙂

תעסוקה טובה ורגועה לימים הקשים האלה

ראשית תודה ענקית על הסיפורים בטלפון עקב המצב זה ממש היה תעסוקה טובה ורגועה בימים קשים אלו וידוע לי על עוד הרבה משפחות שנהנו תודה רבה רבה

בן הארבע שלנו מעריץ את דוידוני

החמוד שלנו בן ה-4 מעריץ של דוידוני ואוהב מאד לשמוע את כל הסיפורים ובמיוחד את שאבעס. כמעט בכל שבת הוא מבקש לשמוע סיפור, אני מתחילה לזמזם לו "אוי... שאבעס"

טעמתי וראיתי כי טוב… והוצאתי את הארנק:)

רוצה לשתף אתכן שלאחר כמה סיפורים חינמיים, רכשתי לילדים סיפורים נוספים. הילדים מרותקים ושומעים שוב ושוב...

מחכים לסיפור הבא

תודה רבה! אין מילים...הילדים נהנים בלי סוף וכל הזמן שואלים אם כבר הגיע עוד פרק...

בתי נגמלה מהמוצצים בזכות הסיפור

חייבת להגיד שזה מוצלח ברמות! ניכרת רמת ההשקעה של הסיפורים!!!!!! נחשפתי לזה במקרה, דרך גיסתי , ובזכות רכישת סיפור המוצצים ביתי בת ה5 אף נגמלה!

ימי שישי אצלי נראים אחרת בזכותכם!

אני ממש לא טיפוס של תגובות. אבל הפעם, הייתי חייבת!!! ימי שישי אצלי נראים אחרת בזכותכם! הסיפור משלישי נשמר לשישי. תמיד-אחרי המקלחות הייתי מכניסה את הבנות לחדר כדי שאוכל להעביר שטיפה אחרונה על הבית. זה לא היה להם כיף גדול, והם היו מתלוננות שהן משועממות וכו'. מאז שעשיתי מנוי, הכל זורם וזריז, הן מחכות לרגע של להכנס לחדר ולהקשיב לסיפורים. (וכמובן--- על פול ווליום-כדי שגם אני אוכל לשמוע :-)) תודה!!!

סדרת הפונפונים, מעניקה לנו כלים מדהימים לחיים.

תודה על סידרה מדהימה של הגמידאדה פונפונים אני תמיד נהנת לשמוע איך אתם מחדירים כלים וערכים דרך הסדרות נשמח להשתמע שוב עם הגמדים החמודים הילדים שלי אוהבים את הסדרה הזו מ-א-וד!!! לא מפסיקים לשמוע בפעם המי יודע כמה עוד את הסדרה הראשונה של עושים סדר

בן ה3 שומע את הסיפורים שוב ושוב

תודה רבה על המבצע! הבן שלי, בן 3, שומע שוב ושוב את הסיפורים שלכם, ומאושר ממש כשיש משהו חדש.

כל החברות שלי ממליצות…

אני מקבלת המון תגובות חמות ונלהבות מחברות ששומעות עם ילדיהן את הסיפורים וכאן בבית זה בכלל לא סוד שכולם כאחד אוהבים מאוד את הסיפורים ומבקשים לשמוע אותם שוב ושוב!! תודה רבה על ההשקעה הרבה! מגיע צל"ש לזה שדחף אתכן להוציא את הכישרון המיוחד שקיבלתן משמיים, אל הפועל ולזכות את כל ילדי ישראל לשמוע אידישקייט אמיתי טהור!! מעריכים מאוד!!

ככה נרדמים אצלינו

הילדים במיטה מתרגשים מהסיפורים מענים מה יקרה קודם הם ירדמו או שהבטריה של הפל' תיגמר...

סדרת לכבוד שבת – פשוט אומנות

הצטרפנו למנויים לפני חמישה חודשים נהנים מאוד מכל הסיפורים! אך עולים על כולם אלו סיפורי "משפחת שבת"!!!!! גם הלכות כ"כ חשובות, גם כבוד שבת, גם אחוות אחים וגם עלילה מגוונת - פשוט אומנות!!!!

לא נושמים מרוב ציפייה

כמעט לא נשמו אצלינו מרוב ציפיה... תודה על הסדרה היפה

בלי השוואה לסיפורים אחרים בשוק

נהנתי ממש בהשוואה לסיפורים הקיימים בשוק

בפורים נתחפש לדמויות מהסיפורים:)

רק רוצה להודות על 2 הסדרות הנפלאות "על הגלים" ו"סימנים לדרך" שרכשנו עכשיו עקב המצב... פשוט אין מילים האיכות התוכן ההגשה פשוט מושלם וגם אני לא הסכמתי לפספס אף פרק! תודה רבה ורק שתדעו שיש כבר תוכניות לתחפושות לפורים מכל הדמויות של סימנים לדרך:), מסעדיה ושלום, דוד יחיה, עזריאל והתושבים של מאה שערים. (את צחי נשאיר בחוץ)

הקפיץ שלי בן החמש… מקשיב מרותק

כתבת שהסיפורים מגיל 3??? הבת שלי בת שנה ושמונה חודשים !!! יש לה התניה בראש שארוחת ערב זה סיפור. היא מתיישבת ליד האוכל ומבקשת: סיפור!!! (היא אוכלת ראשונה, זה לא שהיא מבקשת אחרי כולם...) ובמיוחד בשבילה אני משמיעה סיפור והיא מרוצה 🙂 וחוצמזה, לא האמנתי כמה הילדים שלי יתחברו לזה. בהתחלה התקמצנתי לרכוש (כמה משחקים ותעסוקה אפשר לקנות להם?) אבל זה מעסיק שעות!!! מקשיבים שוב ושוב. הבן שלי בן 5 = קפיצי!!! קשה לו לשבת רגע במנוחה וזה כל כך מאתגר... זה הדבר היחיד שמושיב אותו כ"כ הרבה זמן... נושמת לרווחה ואין לי מילים להודות.

פשוט מתנה לימים האלה..

קודם כל המון תודה על הסיפורים המקסימים והערכיים זו פשוט מתנה בימים אלו הילדות שלי מחכות בציפייה לכל סיפור וגם נהנות לשמוע את אותם הסיפורים שוב ושוב.. תודה על הסיפורים במתנה שנשלחים מדי פעם בדיוק בזמן הנכון..

תוכן יהודי שמור ונקי

קודם כל תודה על התכנים הנפלאים יש לכם שכר עצום על כך שילדי ישראל שומעים סיפורים עם תוכן יהודי שמור ונקי מלא יראת שמיים

אנחנו מהראשונים שהצטרפנו… והרווחנו

לשכת התעסוקה מ-ד-ה-י-מ-ה אנחנו מהראשונים שהצטרפנו עשוי חכם, מקצועי, חינוכי וחם הילדים שלי הרוויחו שעות רבות מאד.

אפילו בן השנתיים מחכה לדוידוני

בהזדמנות זאת נאמר תודה ענקית על סיפורים מקסימים!! שהילדים מחכים להם כל שבוע מחדש!!! ואפילו בן השנתיים הקטן מחכה לדוידוני החמוד, ומדקלם קטעים מתוך הסיפורים.... תודה גדולה!

כל שבוע השמחה מתחדשת

תודה רבה! אין לכן מושג איזו שמחה כל שבוע מחדש, ואיזו צפיה לסיפור הבא...!

חסד אמיתי לאם ולמשפחה…

אין לי מילים להודות !!.. פשוט חסד אמיתי שעשינו את המנויי קצת לפני החגים.. התוכן מועבר בצורה נעימה / איכותית / חינוכית !!!! אנחנו , [כולנו ממש :)] נהנים! ממליצה המלצתי ואמליץ רבות !!!

גם אני מקשיבה מרותקת

תודה רבה על הסיפורים המיוחדים והמחכימים הילדים פשוט נהנים לשמוע עוד ועוד ועוד... וגם אני:)

ילדיי בני 4 ו7 דנים בהלכות שבת בזכות הסיפורים

רציתי לציין לשבח בעיקר את הסיפורים על המלאכות שבת! בסעודת שבת הילדים שלי בני 4 ו7 דנו בינהם על כמה דברים אם מותר או אסור וזה היה ממש מרגש!!!! אשריכן!!!! כמובן שכל הסיפורים פה שגורים על לשונם יום יום... תודה רבה

מעבר לציפיה השבועית , תענוג לחזור גם על סיפורים קודמים

אלפי תודות ! כמנויה ותיקה אני חושבת שיש בידי נכס שלא יסולא בפז אתמול השמעתי לילדים כמה סיפורים מלפני שנה- שנתיים הם ישבו פעורי פה והקשיבו כאילו בפעם הראשונה הבן הגדול (12) הסכים להכנס להתקלח רק אם יגביהו לווליום המקסימלי שחלילה לא יפספס מילה... מעבר לציפיה השבועית , תענוג לחזור גם על סיפורים קודמים המשך הצלחה במלאכת הקודש!

אני בת 38, אמא ל12 בלע"ה, וגם אני מקשיבה בעניין לסיפורים

היום בערב היה לילדים תמריץ מיוחד להיכנס למיטות, "פרק הסיום של הפונפוניאדה"!!! איזה מתח! איזו התרגשות! והיו גם מחיאות כפיים וקריאות שמחה לזוכים המאושרים (תרתי משמע). לא הספקתי לתעד את הסיום המרגש!!! תודה לכם צוות נפלא! ואגלה לכם שאני בעצמי ישבתי לשמוע את כל הסדרה מהתחלה, ומאד נהנתי מהמסרים הגלויים והחבויים, ולקחתי תובנות לחיים שלי (אמא בת 38 + 12 ילדים). ועוד משהו גיליתי שגם הנערה בת ה- 14 מקשיבה בעניין לסיפורים... אז תודה ושוב תודה תבורכו בכל מעשה ידיכם ופיכם! מחכים בקוצר רוח לסיפורים הבאים נ.ב. אנחנו (10 מתוך 12 הילדים) נהנים מכל הסיפורים הנשלחים. אך זה לנו הסדרה הראשונה ששמענו פרק אחר פרק שבוע אחר שבוע.

יודעים אצלינו את הסיפורים בעל פה

שלום לצוות לשכת התעסוקה!! אין מילים לתאר את החוויה המיוחדת של ילדי לסיפורים המתוקים שלכם והערכיים אני נהנית להשמיע להם שוב ושוב ולא נמאס להם אף פעם עד שיודעים כל אחד בע"פ..:)

יש לנו מתנה

בשבילכם!

ספור שמע מרתק
זמין להורדה
ישירה מהמייל